Паралімпіада 2012: медальний залік за підсумками сьомого дня (фото)

Вікторія Савцова перемогла у фінальному запливі брасом на 100 метрів.

Ольга Консевич
Журналіст
6 вересня 2012, 10:19

Літня Паралімпіада 2012 у Лондоні в сьомий день змагань принесла Україні 9 медалей.

Таким чином, Україна посідає 4 місце в загальному медальному заліку, повідомляє офіційний сайт Паралімпіади в Лондоні.

Вікторія Савцова завоювала золото у фінальному запливі на 100 метрів брасом.

Плавець Євген Богодайко теж виграв золото в запливі брасом на 100 метрів.

Єгор Дементьєв фінішував першим у 24-кілометровій гонці на велосипеді. Спортсмен Роман Павлик зайняв перше місце після змагань зі стрибків у довжину.

У запливі жінок на 50 метрів українки завоювали відразу дві медалі: Ірина соцьких завоювала бронзу, а Анна Елісавесткая виграла срібло.

У штовханні ядра срібло здобула Анастасія Мисник, а бронза дісталася - Світлані Куделі.

У плаванні на дистанції 100 метрів на спині українець Сергій Кліпперт виграв свою другу бронзову медаль на Паралімпіаді.

Дізнавайтеся найцікавіші новини від news.tochka.net на Facebook та Twitter!