Лондон-2012: Федерер виграв фантастичну битву за фінал (фото)

Вирішальний третій сет тривав майже 3 години! Матч вийшов дуже "валідольним".

Журналіст
3 серпня 2012, 19:55
Світ
© Reuters

Те, що творилося сьогодні на центральному корті на Вімблдону, просто важко описати словами. Це була справжня гостросюжетна драма. У головних ролях - швейцарець Роджер Федерер і аргентинець Хуан Мартін дель Потро. Тривалість - 4,5 год. Сюжет заснований на боротьбі за вихід у фінал XXX Олімпійських ігор в чоловічому одиночному розряді в тенісі. Далі пройти повинен був тільки один.

І переможцем у цій сутичці став кращий тенісист планети Роджер Федерер, в колекції якого до цих пір не було олімпійської медалі в одиночці.

Для швейцарця з самого початку все складалося якось не дуже. Перший сет він програв з рахунком 3:6.

Федерер - Дель Потро

Далі щось неясне творилося з Роджером. Був навіть момент, коли ведучи на своїй подачі з рахунком 40:0, він дозволив супернику зрівнятися, а далі вже доводилося "вигризати" очко.

Дійшла справа до тай-брейку, який для вболівальників обох тенісистів був по-справжньому "валідольним", але удача тут виявилася на боці Федерера - 7:6 (7:5).

А далі почався нереальний вирішальний третій сет! У ньому не могло бути тай-брейку. Спортсмени повинні були грати до розриву у два очки. Але тут ніхто не збирався здаватися. В результаті вирішальний сет тривав довше, ніж два попередні - 2 години 43 хвилини. Гейм за геймом брали тенісисти на своїй подачі.

За рахунку 9:9 Федерер узяв подачу суперника, але при цьому, подаючи на матч, примудрився тут же повернути дель Потро очко. І все почалося заново.

Кожен тримав своє. Але все-таки Федерер зумів зробити ще один брейк у цьому сеті і поставити фінальну крапку своєю подачею - 19:17. Навіть склалося враження, що у Федерера не залишилося сил на радість. Зате публіка просто шаленіла. При цьому було дуже шкода дель Потро. Адже програти в такий великій битві - вдвічі образливіше.

Та Федерер у фіналі. Медаль, якої ще немає в колекції Роджера, вже в нього в кишені. Якого вона буде гатунку, стане відомо в неділю 5 серпня.

А його суперник визначається в ці хвилини. Британець Енді Маррей і серб Новак Джокович грають другу півфінальну пару.

За всіма подіями Олімпіади-2012 стежте в спецтемі на tochka.net.

Підписуйся на наш Facebook і будь в курсі всіх найцікавіших та актуальних новин!