Онука королеви Єлизавети завоювала медаль на Олімпіаді (фото)

У змаганнях з кінного виду спорту онука королеви отримала срібну медаль.

журналіст
31 липня 2012, 16:40
Світ
© Reuters

Онука королеви Великобританії Єлизавети ІІ Зара Філіпс стала володаркою срібної медалі на змаганнях з кінного спорту на Олімпіаді в Лондоні.

На змаганнях були присутні принц Вільям і його дружина.

Переможцем змагання стала збірна Німеччини. Петер Томсен, Дірк Шраде, Сандра Оффарт, Міхаель Юнг та Інгрід Климка за сумою очок за виїздки, польові випробування і конкур набрали 133,70 штрафних бали.
Бронзові медалі у спортсменів з Нової Зеландії.

31-річна Зара Філіпс, донька принцеси Анни, чемпіонка світу і триразова чемпіонка Європи з кінного спорту.

До речі, спортсменка пішла по стопах своїх батьків. Перший чоловік принцеси Анни Марк Філіпс був чемпіоном Олімпіади-1972 в Мюнхені і срібним призером Олімпіади-1988 в Сеулі. Зараз він тренує збірну США.

Мати Зари брала участь в Олімпійських іграх - 1976 в Монреалі, але поїхала звідти без медалі. Вона вже майже 30 років очолює Національний олімпійський комітет Великобританії. Але незважаючи на те, що принцеса Анна брала активну участь в організації домашньої Олімпіади, у її дочки не було ніяких привілеїв під час відбіркових змагань.

Нагадаємо, що 30 липня Україна отримала перше золото Олімпіади. Золоту медаль завоювала фехтувальниця Яна Шемякіна. А українка Юлія Калина принесла бронзову медаль.

За всіма подіями Олімпіади-2012 стежте в спецтемі на tochka.net.

Підписуйся на наш Facebook і будь в курсі всіх найцікавіших та актуальних новин!