Олімпійські ігри в Лондоні стартували для України.

27 липня 2012, 13:22
Світ
Маркіян Івашко © Reuters

Перші українські спортсмени вийшли змагатися на Олімпійських іграх в Лондоні. Вранці, в день відкриття, відбулася кваліфікація у стрільбі з лука.

Українська збірна у складі Маркіяна Івашка, Дмитра Грачова і Віктора Рубана зайняла 9-е місце, показавши результат в 1992 балів.

В індивідуальній кваліфікації стрільби з лука кращим з українців став Івашко, який з 667 балами зайняв 24-е місце, 665 балів Грачова дозволили зайняти йому 28-у позицію, а олімпійський чемпіон Пекіна Віктор Рубан набрав 660 балів і кваліфікувався з 43-м результатом.

Таким чином, завтра в командних змаганнях стрільців із лука вітчизняні спортсмени розпочнуть свій шлях з 1/8 фіналу, де зустрінуться з господарями - збірною Великобританії, а в разі успіху на них чекає зустріч з переможцем кваліфікації збірної Південної Кореї.

Зазначимо, що південнокорейські лучники зайняли три перші місця і встановили два світові рекорди - в командних змаганнях - 2087 очок у сумі, і 699 очок у Ім Донг Хьюн в індивідуальних змаганнях.

За всіма подіями Олімпіади-2012 стежте в спецтемі на tochka.net.

Підписуйся на наш Facebook і будь в курсі всіх найцікавіших та актуальних новин!